Panel Çit

Türkiye genelinde çalışmalar sayesinde artık doğrudan parklarda, özel alanlarda ve sosyal yaşamın yaygın olduğu çevrelerde panel çit kullanılabiliyor. Yapısı itibariyle sağlam ve uygun bir sistemle tasarlamıştır. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olabilmesi ve her zaman için güvenli bir ortamı sağlayabilmek adına girişimcilerin kullanmasına olanak tanıyor.

Panel Çit Nedir?

Yeşil, mavi, kırmızı, gri ve daha pek çok farklı renkte olanları vardır, üzerine boyama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Desteklerin ortalama 2, 2.5 veya 3 metre aralıklarla koyulması sayesinde panel çit son derece sağlam ve dayanıklılığını uzun yıllar boyunca koruyabilir. Dikenli tellerde ve jiletli tellerde olduğu gibi minimun zarar vermeyi ve geçişi engellemeyi bu sayede sağlayabilecek şekilde oluşturulan bir yapısı bulunmuyor. Halı sahalarda, basketbol sahalarında, otoyollarda yol kenarında bu panel çit sistemleri kullanılabilir ve çevrenizde örneklerini görebilirsiniz. Kullanıma kapalı olan bölümü veya bir yeri ifade eder, girilmesini engelleyebilmek için kaygan, sağlam ve üzerinden geçilmesini engelleyen bir tasarıma sahiptir.

Panel Çit Nasıl Olmalı?

Dikenli tellerin kullanımı çoğu zaman yüksekte, orta kısımda ve yerde olacak şekilde üç farklı şekilde değişiklik gösterebilir. Yapısı itibariyle sağlam bir materyal kullanılan ve bükülmesi veya kırılması mümkün olmayan metallerden oluşmuştur. Sadece çıkışın ve girişin engellenmesine dayanan bir üretim amacı bulunduğu için, girişin imkansız hale getirilmesi isteniyorsa panel çit kullanılması ve mekanın her yerinin kapatılması yeterli olacaktır. Kaygan ve basılmasına izin verilmediği gibi tutulması da engel olacak şekilde üretilen bir sistemdir. Girişi çiti keserek veya delerek yapmak istediğiniz taktirde, onlarca farklı noktayı kesmeniz gerekeceği için son derece kullanışlı ve güvenliği artıracak sistemli olduğu görülebilecektir.

Panel Çit Boyutları

Görünüşleri ve boyutları göre çalışılması gerekiyor panel çitlerin boyutlar da 1 metre ila 3 metre arasında değişiklik gösterebiliyor. Eğer farklı bir boyutta ve tasarım istiyorsanız bunu Promesh'le iletişim haline geçip bilgi alabilirsiniz. Boyutlara göre değişen fiyatlar ve kullanılan mazemeler değikenlik göstermektedir. Taşıma ve yerleştirme aşaması son derece kolay olup sorunsuz bir biçimde panel çit ile çevirme işlemi yapılabilmektedir.

Kaliteli Panel Çit Fiyatları

Kaliteli panel çit temin edebilmek için boyutların tam olarak verilebilmesi ve her noktanın aynı kalitede kapatılması gerekiyor ürününde kullanılan materyallerin kullanılacak alana göre değişkenlik gösterebilir. Ankara Kazan'da bulunan Promesh sizin için son derece kullanışlı ve kaliteli çitler hazırlayacak biçimde Türkiye'nin her yerine hizmet vermeye devam ediyor. Panel çit fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.