Hakkımızda

Hakkımızda


Promesh Tel Örme Çit Sistemleri önde gelen güvenlik çit sistemleri firmasıdırKendini Yeniliğe adamış müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı hassas ve değerlerin sunulmasına tasarımlar üzerinde odaklanmış olmakla beraber karmaşık iş konularına yenilikçi çözümler getirmektedir.
Çevre güvenlik sektöründe 13 yılın üzerinde bilgi deneyimine sahip olarak çit sistemlerinin faydalananların ilişkilerinin değerini en yüksek düzeye çıkarmada yardım etmek için eşsiz  endüsrti uzmanlığı ve uygulamalı deneyim sunmaktayız
* En makul oranlarla yüksek kalitede çit sistemleri hizmeti verebilme
* çevre güvenlik sektöründe 13 yıllık çalışma deneyimiyle güçlü kadrosu
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,Yeni hedefimiz yaşadıgınız mekanları daha güzel hale getirmek.
VİZYONUMUZ
Karşılamak temel hedefimizdir.
Mekanlarınızı sizlerin istedigi şıklıkta esnetik bir hale getirmek,
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti,
Kaliteliyi ucuz sizlere sunmak,
Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmaktır.
Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız
Mutlak Müşteri Memnuniyeti anlayışımız ışığında müşterilerimizin beğenerek aldıkları üründen kullanırken de memnun kalmaları bizim için çok önemlidir. Ürünlerimizde vaat ettiğimiz kalitenin ve özelliklerin garantörüyüzdür. Tüketici haklarını her şeyin üzerinde tutarız. Bizim için müşteriler daima haklıdır.
Promesh